Доставка: +38 (068) 550-04-04
Замовлення на доставку: 10:30-22:00

Страви грузинської кухні. Частина 1: хачапурі

Страви грузинської кухні – це воістину їжа богів. У жодній національній та традиційній кухні інших народів немає такої великої кількості їжі, таких запаморочливих запахів і такого бажання з'їсти все, що лежить на тарілці...

Існує красива і не зовсім звичайна легенда про появу грузинської кухні. Колись дуже і дуже давно на землі жив Бог. І після однієї з трапез йому довелося перебиратися через Кавказькі гори. А гори ці були настільки високими, що під час тривалого сходження з торбинки Бога непомітно випали хліб і м'ясо. І те місце, на яке впали ці продукти, і стало надалі іменуватися Грузією – країною, в якій так шанують і люблять всі кулінарні традиції. Країною, в якій трапеза – це не просто вживання їжі, а ще й некваплива бесіда. Бо уявити грузинське застілля без мирного спілкування просто неможливо.

Напевно, немає на світі людини, яка б не знала про те, що в кулінарії існує хачапурі. Єдиного рецепта приготування у хачапурі немає. У кожній області Грузії це смачне і дуже цікаве блюдо готується по-своєму. І в цьому і є його привабливість.

Хачапурі можуть бути круглими або у формі човника, можуть бути посипані сиром, а можуть мати начинку з квасолі. Вся принадність цієї страви полягає тому, що в більшості випадків воно готується з тіста без дріжджів.

Аджарулі, або аджарські хачапурі, – це просто чарівне блюдо, від якого неможливо відірватися. Аджарулі готується у вигляді човника, а після запікання самого тіста в саму середину варто обов'язково вбити яйце і покласти шматочок масла.

Імерулі. Це ще один різновид хачапурі. Виглядає імерулі як коржик. Причому вважається, що хороший імерулі повинен складатися з дуже великої кількості сиру і невеликої кількості борошна. Імеретинський хачапурі, а іноді саме так називають імерулі, – це ситна і неймовірно смачна страва, яку варто неодмінно спробувати. Звичайно, імерулі або будь-яку іншу страву можна приготувати і вдома. Але чи буде у цієї страви смак Кавказьких гір і Чорного моря? Саме тому імерулі варто спробувати на його батьківщині, або ж в офіційному представництві грузинської кухні. Кухарі ресторану Чачапурі втілять вашу мрію в реальність.

Мегрулі. По-іншому це блюдо називається мегрельський хачапурі. Мегрулі – це теж хачапурі, але на відміну від всіх інших видів хачапурі сир тут знаходиться не тільки всередині самого коржу, але й зовні. І сиру тут насправді неймовірно багато.

Сванурі. У цього виду хачапурі є теж ще одна назва – сванський хачапурі. Готується ця відмінна страва з тіста з м'ясною начинкою. Це тільки на перший погляд здається, що готувати хачапурі легко і просто. Але це далеко не так. На святах і весіллях цей м'ясний пиріг, який виглядає так апетитно, займає центральне місце на столі.

Ачма. Воістину, це король хачапурі. Ситний і дуже ласий вид хачапурі, який готується з сиром або м'ясом. 

Хліб в грузинській кухні займає особливе місце. Без цієї рум'яної і дуже смачної випічки до столу не подається жодна страва. Але хліб в Грузії може бути дуже й дуже різним. Здавалося б, така маленька країна, але таке розмаїття хліба, що у це просто важко повірити!

Це і круглий, ароматний мргвілі, і прямокутний, смачний трахтінулі, і квадратний, який тане в роті, кухтіані, і серпоподібний, смачний шоті, і здобний, красивий назукі, і пшеничний теплий пурі, і приголомшливі коржі з кукурудзяного борошна мчаді, які випікають в кам'яних сковорідках – кеце – на вугіллі. І весь цей хліб просто неможливо не спробувати!