Резерв столів:
бул. Шевченко, 36-а +38 (098) 454-91-16
вул. А.Ахматової, 30 +38 (063) 821-88-98
Замовлення на доставку: 10:30-22:00

Доставка та оплата

Я знаю, що кухня краще смакує в великій компанії, під музику та аромат свіжого хліба з печі тоне, бокал вина та затишний камін в куточку.

Та не знаю, радість моя, як тобі передати ту атмосферу.

Так, все це дрібниці. Та головне саме в них. Тож, може хоча б вина в наступний раз?

Ти пам'ятай, це природньо, закохавшись в когось, віддаватися цьому цілком. Нехай цей пакунок нагадує тобі про мою любов, та як тільки вогник згасає, телефонуй мені - обов'язково відправлю ще!

 

Доставляємо ми абсолютно безкоштовно як по правому берегу Києва, так і по лівому берегу. Але зони доставки і сума мінімального замовлення у нас обмежена. Детальніше дивись у табличці і на карті трохи нижче.

В райони Києва, які не входять в зони доставки, ми привеземо смаколики від кулінарного посла Грузії при замовленні від 500 грн.

На приготування та доставку ми витрачаємо до 90-120 хвилин в залежності від зони доставки. Але пам’ятайте, якщо у вас велике замовлення або більше двох порцій хінкалі (це грузинський кулінарний витвір мистецтва, якому потрібно приділити максимум уваги, щоб хінкалі вийшли насмачнішими), то час доставки може збільшитись. Люб’язні оператори вас обов’язково зорієнтують з приводу часу доставки.

Якщо ви бажаєте зробити замовлення на визначений час, то таке замовлення приймається не пізніше як за 3 години до вказаного часу!

Більше інформації дивись у табличці і на карті трохи нижче.

Перші замовлення приймаємо з 10-ї години, а останнє – о 22-й годині. Кухня у нас починає працювати з 11-ї години, тож перші замовлення приймаються з доставкою до 12:30.

Також можемо привезти Ваше замовлення в селища та містечка біля Києву, якщо ваше замовлення буде від 1500 грн.

Якщо ви бажаєте розрахуватись за доставку банківською карткою, обов’зково вкажіть це при замовленні. В такому випадку час очікування замовлення може бути збільшено через обмежену кількість терміналів. Точний час доставки замовлення вам повідомить оператор.

Замовлення на самовивіз приймаємо з 10-ї до 22-ї години. Перші замовлення видаємо з 11:30. Але пам’ятайте, якщо у вас велике замовлення або більше двох порцій хінкалі, то час приготування може збільшитись. 


Зона доставки

Мінімальна сума замовлення

Час доставки

Зона 1

300 грн

60 хв*

Зона 2

350 грн

від 60 до 90 хв*

Зона 3

350 грн

до 90 хв*

Зона 4

500 грн

до 120 хв*

За межі Києва

від 1500 грн

уточнюйте у оператора

* При замовленні більше двох порцій хінкалі або в залежності від погодніх умов та дорожньої ситуації (наприклад, години-пік) час доставки може збільшуватися. Детальніше дізнавайтесь у оператора. 

** Час доставки може збільшуватися, якщо ваше замовлення об’ємне і займає більше часу на приготування їжі. Рекомендуємо оформити крупне замовлення заздалегідь.

Ресторан залишає за собою право змінювати умови доставки, в залежності від віддаленості вашої адреси, але тільки за вашою згодою при оформленні замовлення.